Artykuł – https://www.rp.pl/Publicystyka/308289913-Orwell-w-Hiszpanii.html?fbclid=IwAR1AUukBmpGenSqIa60YjdbVuOiCF2mMkDxCBd-KY7Jhbc9D4K_wC0R4kLo

Zdjęcie – topowy model Huan Carlos i pies jego, Puszysław.

Marek Kotoński

View all posts

10 komentarzy

 • Marek, jedyną drogą odzyskanie niepodległości Polski jest właśnie tak droga.
  Masz szansę odegrać niesamowicie ważną rolę.
  openworld

 • Marku, powinna być możliwość ściągnięcia twoich audycji.
  Bywa tak, że występują zniekształcenia, czasami przerywa.
  Rozważ to.

  • Musisz mieć lepszy internet, mi nic nie haczy i nie przerywa. Na kolejne serwery i strony już mnie nie stać po prostu.

  • W prawym dolnym rogu audycji, obok ikony full screen masz ikonę trzech kropek, po kliknięciu ukazuje się opcja “pobierz”.

 • Udało mi sie jeszcze na youtube odsłuchać 🙂 No cóż, z zapiskami klubu rzymskiego ma nas być 20-25 mln chyba ponoć. Hiszpania to początek, u nas też ta zaraza się pojawi. Ale co realnie możemy zmienić jak pociągają sznurkami ci na górze? Chyba tylko indywidualnie byc szczęśliwymi i wiedzieć jak działa ten świat.

 • Marek w Hiszpanii feminizm doprowadził do domniemania winy a nie niewinności, w przypadku fałszywego oskarżenia o gwałt. Kobiety zniszczyły własną kulturę, tradycyjne wartości i kraj poprzez niszczenie mężczyzn.

  W Hiszpanii kobiety składają około 400 oskarżeń dziennie o przemoc domową przeciwko mężczyznom. Rocznie takich oskarżeń jest około 142 tys. z czego 90% stanowią oskarżenia fałszywe. Ponad 126 tys. mężczyzn rocznie pada ofiarą fałszywego oskarżenia o przemoc domową. 
  mensrightspolska.wordpress.com/2018/03/24/fala-falszywych-oskarzen-o-przemoc-domowa-w-hiszpanii-prawo-przeciwko-mezczyznom

  Na dobrym internecie u mnie audycja działa płynnie.